WARTA HDI Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna

Nowoczesna rodzina- nowoczesne ubezpieczenie

Zdrowia i pieniędzy- tego najczęściej życzymy sobie przy różnych okazjach, bo to bardzo ważne aspekty naszego życia. Niestety, często ze sobą powiązane. Któż z nas nie zadaje sobie pytania: co by było gdybym zachorował lub uległ wypadkowi? Czy będzie mnie stać na pokrycie bieżących wydatków i zakup leków?  Skąd wezmę na ratę kredytu? Jak poradzi sobie moja rodzina?

 

W niniejszej  ofercie radzimy Państwu jak w trudnych sytuacjach najlepiej zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę. Zapewnienie bezpieczeństwa finansowego sobie oraz swoim bliskim w razie utraty zdrowia czy konieczności leczenia jest jedną z ważniejszych potrzeb.

Jednym ze sposobów może być dobre ubezpieczenie na życie np.  Warta dla Ciebie i Rodziny.

 

·         Indywidualnie jak i grupowo

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie o charakterze ochronnym, obejmujące zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne. Polisa może zostać odpowiednio dopasowana i zapewnić wsparcie finansowe w różnych sytuacjach życiowych. Możemy otrzymać wypłatę z polisy

w miłych dla nas okolicznościach - na przykład z okazji narodzin dziecka albo wnuka, jak i trudnych momentach - w przypadku choroby, operacji, pobytu w szpitalu, śmierci bliskiej osoby. Polisa to także zabezpieczenie finansowe dla najbliższych na wypadek naszej śmierci.

Podobne możliwości oferują często ubezpieczenia grupowe, z których mogą korzystać pracownicy dużych firm. Jeśli nie mamy dostępu do takiego ubezpieczenia, bo np. w firmie, w której pracujemy nie ma takiej możliwości lub sami jesteśmy przedsiębiorcami, wtedy zdecydowanie warto sięgnąć po ofertę Warty.

 

·         Każdemu według potrzeb

W zależności od sytuacji rodzinnej w jakiej się znajdujemy mamy różne potrzeby. Oferta warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielne wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55+.

 

Rodzinie objętej ochroną Warta dla Ciebie i Rodziny oprócz wsparcia finansowego w razie wypadku, choroby czy śmierci partnera, polisa zapewnia też wiele innych świadczeń, m. in. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny - partner jest traktowany na równi z małżonkiem.

 

Osobom samodzielnie wychowującym dziecko polisa, oprócz wypłaty w razie problemów ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także np. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatry czy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka po dłuższej chorobie.

 

Warta nie zapomniała też o potrzebach singli, którzy mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i pomoc po wypadku np. na rowerze- w takiej sytuacji, jeśli doszło do obrażeń ciała zapewniamy w ramach polisy m. in. transport i naprawę zepsutego podczas wypadku roweru.

 

Osoby powyżej 55 roku życia mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Dodatkowo polisa zapewnia także m. in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich i opiekę nad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać także wypłatę z okazji narodzin wnuczka.

  

Jak widać oferta Warty jest bardzo elastyczna. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia nie wymaga przeprowadzania żadnych badań lekarskich a  umowa podpisana jest podczas spotkania z agentem. Zaletą jest też cena, która jest stała dla danego wariantu ochrony i niezależna od wieku.

 

Dowiedz się więcej i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych wybierając polisę Warty.

To nie kosztuje wiele, a w trudnych chwilach może bardzo pomóc!

 

Zadzwoń: 501 134 178   lub  32/ 287 22 20, napisz: joanna012@op.pl  lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej w Tarnowskich Górach przy ulicy Sobieskiego 1.

 

WARTA / HDI Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna
Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 1, tel. 32 287 22 20, 501 134 178, e-mail: joanna012@op.pl
Copyright © 2021 Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna