WARTA HDI Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna

Ubezpieczenia komunikacyjne

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Przydatne opcje na dzień dobry, a dla lojalnych kientów dodatkowe bonusy. 

Wiele przydatnych opcji dodatkowych, gratisowych lub dostępnych za niewielką dopłatą, to charakterystyczne cechy nowych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych w Warcie. Nowością jest program lojalnościowy.Premiuje on ostrożnych i lojalnych kientów szerszym zakresem ochrony.

 

Bonusy do OC Komfort

Klientom, którzy w ostatnim roku nie mieli szkód i wznawiają polisę OC Komfort Warta dodaje gratis

- ochronę zniżek po jednej szkodzie bez limitu wartości szkody

Klient, który miał już u nas ubezpieczenie OC i teraz chce je wznowić na kolejny rok, otrzyma gwarancję ochrony zniżek bez limitu. Oznacza to, że w razie spowodowania jednej szkody w trakcie trwania polisy, będzie mógł wznowić ubezpieczenie w Warcie na kolejny rok bez utraty zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.Opcję ochrony zniżek otrzymuja również klienci kupujący OC Komfort Warty po raz pierwszy, z tym, że w ich przypadku z limitem szkody do 5 tys.zł. Jeśli natomiast przejeździ rok ostrożnie bez szkody, to odnawiając umowę w kolejnym roku otrzyma gwarancję ochrony zniżek bez tego limitu.

- podwojenie sumy ubezpieczenia NNW

Przy przedłużaniu Pakietu OC Komfort na kolejny rok podwoimy sumę tradycyjnego ubezpieczenia NNW bez dodatkowych opłat. Na przykład, jeśli klient w poprzednim roku wybrał NNW z sumą ubezpieczenia 20 tys.zł,to przy odnowieniu dostanie w tej samej cenie polisę z sumą ubezpieczenia 40tys.

- OC szybka wypłata"

W ramach tej opcji likwidujemy szkody(do 5 tys.zł) w pojazdach naszych klientów, wyrządzone przez kierowców ubezpieczonych w innych towarzystwach.Wielu kierowców deklaruje zakup naszego ubezpieczenia właśnie dzięki możliwości skorzystanie z tej opcji.

 

Bonusy w ubezpieczeniu Autocasco Komfort

- gwarantowana suma ubezpieczenia na 3 lata

W ubezpieczeniu samochodów nowych, zakupionych w salonie dealerskim, w ubezpieczeniu Autocasco Komfort jest możliwość otrzymania opcji gwarantowanej sumy ubezpieczenia na 3 lata. Oznacza to,że przez okres 3 lat chronimy samochód jak nowy(np.jeżeli samoch,d zostanie skradziony w 36 miesiącu ubezpieczenia, Warta wypłaci kwotę z faktury zakupu smochodu)

- gwarantowana ochrona zniżek po jednej szkodzie AC/KR bez limitu wartości szkody- opcja dodawana gratis

 

Bonusy w ubezpieczeniu Autocasco Standard

- wypłata 110% wartości rynkowej samochodu w razie kradzieży

- możliwość wykupienia opcji ochrony zniżek po jednej szkodzie

 

Pakiet Wygoda

Unikalny Pakiet Wygoda otrzymuje gratis każdy klient przedłużający umowę AC Komfort lub AC Standard.Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin czy firm, w których kilka osób używa jednego samochodu.Warta nie uzależnia wypłaty odszkodowania z AC w razie kradzieży, od okazania dowodu rejestracyjnego.To oznacza,że można zostawić ten dokument w samochodzie. To rozwiązanie ma też tę zaletę, że w razie kontroli drogowej klient Wart na pewno nie dostanie 50zł mandatu za brak dowodu rejestracyjnego. Warta zrezygnowała też z wymogu posiadania badań technicznych, jako warunku wypłaty odszkodowania po rozbiciu samochodu.

Bezpieczna  rodzina

Warta dba też o bezpieczeństwo finansowe rodzin klientów po wypadku. Dlatego w Warcie wypłaty w razie śmierci kierowcy w nieszczęśliwym wypadku mogą sięgnąć nawet 250 tys zł. Wystarczy do tradycyjnego NNW komunikacyjnego(obejmującego wszystkich pasażerów) na sumę 100tys.zł dokupić pakiet NNW Bezpieczna Rodzina, który gwarantuje dodatkową ochronę kierowcy do 150tys.zł. Co ważne, w Warcie takie ubezpieczenie obejmuje każdą osobę siadającą za kierownicą ubezpieczonego pojazdu. W praktyce oznacza to, że jeśli ubezpieczonym samochodem jeździ i żona i mąż, to za jedną składkę oboje są objęci ochroną. To unikalna oferta na naszyn rynku.

 

Zainteresowały Państwa nasze rozwiązania?

 

Mamy też atrakcyjną ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego dla wybranych kierowców, którzy ukończyli 28 lat.

  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 

WARTA / HDI Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna
Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 1, tel. 32 287 22 20, 501 134 178, e-mail: joanna012@op.pl
Copyright © 2021 Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Węgrzyn Joanna